Studio se zabývá mimo jiné návrhy výrobou a montáží nerezového zábradlí, schodišť a nerez prvků interiérů a exteriérů.

Ctíme tradici ruční práce, která není limitována sériovostí. Našimi zákazníky jsou také architekti, kterým pomáháme realizovat jejich vize a nápady do hmotné podoby aniž bychom je v jejich ideích omezovali.

Pochopitelně nabízíme spolupráci všem, kterým se nevyplatí kusová výroba anebo nemají potřebné vybavení. Nerez ocel je vysoce kvalitní, nekorodující a ušlechtilý materiál. Výrobky z nerez oceli jsou téměř bez jakýchkoliv nároků na údržbu. Nerezové zábradlí, schodiště, přístřešky a další nerezové doplňky interiérů a exteriérů obzvláště v kombinaci s dalšími materiály jako např. sklo, dřevo, kámen, mramor apod. se vyznačují vysoce estetickými, užitnými vlastnosti a moderním designem.

- co jde technicky nakreslit, to jde u nás i vyrobit -

Ceny a provedení

  • Jednou z nejdůležitějších otázek je cena realizace v poměru k nabízené kvalitě provedení. Ceník např.zábradlí vzhledem k mnoha možnostem provedení a široké variabilitě užitých materiálů na těchto stránkách nenajdete, doporučujeme navštívit stránku s poptávkovým formulářem. Předtím ale určitě doporučujeme navštívit fotogalerii , kde najdete vybrané reference v oblastech přímých zábradlí, bočnicových a svorníkových, točitých venkovních i vnitřních schodišť se zábradlím nevyjímaje .
  • Neváhejte nás kontaktovat, bude pro nás potěšením připravit Vám komplexní nabídku přesně podle Vašich potřeb.

Abychom měli zajištěnu kvalitní a plně zručnou výrobu i v budoucnu , již nyní zapracováváme svoje nástupce od útlého mládí.